prev next
Párty stany

 Párty stany, velkoprostorové stany, párty přístřeškyPárty stanem rozumíme stan či halu o menším rozměru. Vyznačuje se malou hmotností, snadnou a rychlou montáží a tím pádem levnější variantou pro uspořádání soukromé párty, zahradní svatby či narozeninové oslavy. Bezpochyby zajišťují párty stany komfortní zázemí a dokonalou ochranu před povětrnostními vlivy a sluncem.

FDpartyEVENTS.cz disponuje několika typy a druhy párty stanů. Základním modulem je stan 6x12m a 8x12m ke kterým se nechají podélně či příčně napojovat další stany pomocí okapů. Tím dosáhneme následujícím velikostem stanů:

6m široké - 6x4m, 6x12m, 6x16m, 6x24m, 12x24
8m široké - 8x12m, 8x24m, 16x12m


Konstrukce těchto párty stanů je tovřena z ocelových trubek o průměru 38 a 50mm, ocelových spojek a ocelových lanek zajišťující pevnost a stabilitu stanu. Stan vám postavíme na jakémkoliv podloží nebo na námi dodávané stanové podlaze typu TECH nebo EASY.

Kvalitní opláštění je zajištěno nesnadno hořlavou střešní plachtou z PVC(500g/m2) a bočními díly 2m širokými s okny nebo bez. Stan může být podle požadavků a počasí libovolně zaplachtován tak jako u mobilních hal, velkoprostorových stanů či VIP pagod.

Stanová podlaha TECH je tvořena hliníkovou konstrukcí a vodovzdornou protizkluznou překližkou. Jednotlivé díly podlahy jsou o rozměrech 2x2m nebo 2x1m a mohou být výškově nastavitelné oproti podloží. Zatížení podlahy může být max. 400Kg/m2. Párty stan je s podlahou spojena tak, aby společně vytvářeli celistvou konstrukci.

Stanová podlaha EASY je tvořena OSB deskami přírodní barvy o tloušťce 25mm a rozměru 1200x2000mm opatřené konstrukčními prvky, které jednotlivé desky k sobě spojují. Podlaha kopíruje terén a nedá se výškově nastavit oproti podloží. Z tohoto důvodu doporučujeme zvolit místo akce na rovném povrchu a nebo využít podlahy TECH.