prev next
Mobilní bary

Mobilní bary a rautové stoly 

 

Naše mobilní bary a vybavení postavíme bez problémů jak do interiérů společenských sálů, hotelů a jiných zařízení, kde je pevná podlaha, tak i na nerovný povrch na venkovních akcí.

 

Všechny bary jsou robusní, stabilní, vhodné pro venkovní i vnitřní využití, snadno omyvatelné a jednoduše postavitelné. 

 

EXCLUSIVE bar je novinkou FDpartyevents, nejčastěji ho stavíme do tvaru U, kdy hlavní část baru je široká 5m + rohové kostky 50x50cm a zakončení baru dalším 1m dlouhým dílem. Tento mobilní bar disponuje integrovaným LED RGB osvětlením, které lze libovolně měnit manuálně nebo pomocí DMX ovladačů. Konstrukce baru je kombinace hliníku, ocele, kompozitních panelů a vodovzdorných dřevěných desek.  EXCLUSIVE bar svým jedinečným vzhledem a variabilitou může sloužit nejen jako prestižní bar na večírky, oslavy, svatby ale i jako informační pult na veletrhu, kulturní události či promo akci. Mobilní bar je doplněn policovým regálem stejného designu o šířce 2,5m s dvěmi policemi ve výšce 130 a 170cm. 

 

 

Mobilní bar BASIC je složen z ocelové konstrukce a voděvzdorné překližky. Pracovní plocha, barová deska i čelo baru je z téhož materiálu. 

 

Mobilní bar VIP je složen z ocelové konstrukce a voděvzdorné překližky. Pracovní plocha dle výběru. Barová deska je vyrobena z nerezu a čelo baru opatřené speciální deskou v barvě bílé nebo stříbrné.

 

Mobilní bar VIP LED je konstrukčně stejný jako VIP a doplněn LED RGB osvětlením čela baru. Barvy si můžete libovolně zvolit pomocí jednoduchého ovladače nebo navolit plynulé prolínání všech barev.

 

Základní modul je dlouhý 2,0m, vysoký 1,2m a po sestavení hluboký 0,7m. Pracovní plocha je 2,0 x 0,5m veliká. Pro tvorbu různých tvarů dodáváme rohové a koutové dílce.

 

Pracovní deska baru lze doplnit nerezovým dřezem s přípojkou na vodu i odpad. Nerezovými nádobkami na ovoce, led a lahve. Nebo nádobou na led s odkapávačem vody.  

 

Rautový stůl dodáváme standartně ve velikosti 60x220cm nebo 80x200cm opatřený bílou sukní a ubrusem. Výška stolu 75 nebo 100cm.  

 

 

 

VIP-bar-láhve,-ovoce.jpg
VIP-bar-dřez.jpg
exclusive-mobilní-bar-6m.2.JPG
pracovní-plocha-exclusive-baru.JPG
LED-RGB-bar.JPG